На Черкащині стартували навчання для працівників секторів реагування патрульної поліції (фото)

15 листопада 2017, 09:22

На базі Головного управління Національної поліції в Черкаській області та Управління патрульної поліції в м. Черкаси розпочато короткострокове підвищення кваліфікації та стажування поліцейських секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів області. На даний час навчання проходять 47 поліцейських СРПП, які упродовж трьох тижнів удосконалюватимуть власні професійні уміння та навички, здобуватимуть нові знання необхідні для якісного виконання службових обов’язків, інформують в ГУ НП у Черкаській області.

Загалом, навчальна програма передбачає тижневе короткострокове підвищення кваліфікації із залученням до його проведення найбільш досвідчених працівників ГУНП, у тому числі інструкторів з особистої безпеки тренінгового центру ГУНП, а також фахівців вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських. З поліцейськими проводитимуться теоретичні заняття направленні на удосконалення знань законодавства, відомчої нормативної бази, практичні заняття з тактичної підготовки і розв’язання ситуативних завдань.

Після закінчення короткострокового підвищення кваліфікації поліцейські СРПП з метою закріплення набутих знань, умінь та навичок будуть відряджені до Управління патрульної поліції в м. Черкаси ДПП НПУ для проходження двох тижневого стажування. Разом із патрульними поліцейськими вони заступатимуть на патрулювання міста Черкаси.

По завершенню навчання поліцейські отримають сертифікати та зможуть повернутися до виконання своїх обов’язків безпосередньо за місцем служби. А їх змінить нова група слухачів. Загалом, до навчань планується залучити близько 500 співробітників секторів реагування патрульної поліції відділів і відділень поліції Черкащини.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору