На Черкащині стали частіше виявляти крадені авто

20 грудня 2015, 07:49

5495

Працівники Черкаського територіального сервісного центру лише за два тижні виявили чотири автівки що незаконно експлуатувалися на дорогах країни та розшукувалися правоохоронцями.

Про це інформує "Діловий регіон".

Останнім часом значно почастішали випадки шахрайств на вторинному ринку автомобілів, у результаті чого, потенційні автовласники нерідко залишаються і без грошей, і без омріяних ними транспортних засобів. Або ж, вже після скоєної оборудки, роблять малоприємне відкриття – автомобіль був викрадений, або має підроблені реєстраційні документи, чи номери агрегатів.

Прикладом цьому можуть бути виявлені співробітниками ТСЦ факти шахрайств, що мали місце в сервісному центрі 7141, що знаходиться в місті Черкаси, лише за останні два тижні.

Так, на початку грудня, з різницею в кілька днів, до працівників вказаного центру звернулися власники автомобілів Toyota Camry та Honda Civic з метою зняття з обліку та переоформлення своїх ТЗ. Під час перевірки наданих для цього документів, працівниками центру було встановлено що дані автомобілі перебувають в розшуку, як викрадені, заявлені Печерським РВ ГУМВС України в місті Києві та Голосієвським РВ ГУМВС столиці.

Подібна неприємність чекала і на новоспеченого власника «Део Ланоса», черкащанина Костянтина Ж., який 8 грудня звернувся до сервісного центру зареєструвати куплений ним на авторинку автомобіль. Однак, при спробі поставити свого «залізного коня» на облік вияснилося, що машина відповідно до даних бази НАІС, в Києві з обліку не знімалася, а облікова картка та відтиск печатки виявилися підробленими.

Не пощастило з покупкою автомобіля і Миколі Д., жителю села Сагунівка Черкаського району. При спробі, 9 грудня, поставити на облік нещодавно куплений ним Volkswagen Golf, працівниками сервісного центру було встановлено що транспортний засіб, згідно з даними Інтерполу, перебуває в міжнародному розшуку як викрадений на території Румунії.

Всі ці транспортні засоби та їх документи передано до Черкаського відділу поліції, для подальшої перевірки та встановлення всіх обставин порушень.

Працівники територіальних сервісних центрів МВС Черкащини, в черговий раз звертаються до всіх, хто вирішив здійснити таку недешеву покупку, як автомобіль – буту пильними і обачними!

Перед тим як віддати гроші продавцю звертайтеся до працівників сервісних центрів МВС, де вам нададуть кваліфіковану консультацію та практичну допомогу, а також до експертів черкаського НДКЦ МВС, які працюють при кожному територіальному Ценрі Черкащини.

Коментарі

Вгору