На Черкащині спалахнув скандал між садовим кооперативом і рибоохороною (відео)

18 серпня 2015, 09:00

Болота чи дачі? На Черкащині у розпалі конфлікт між садовим кооперативом та рибохороною. Місцеві жителі переконують – мають усі документи для користування землею. В рибохороні ж запевняють: намив піску незаконний, бо це землі водного фонду, інформує ЧСН.

Працює земснаряд, який вимиває пісок. Колись тут було нерестилище, нині болото. Що постане на місці новоствореного берега, намагаємось розпитати у робітника.

Ці гектари майже тридцять років тому передали у користування садовому кооперативу села Коробівка. Його керівник візиту журналістів не радий.

Менш емоційні члени кооператива пояснюють – уся діяльність законна, пісок намивають, аби мати можливість користуватись виділеними ділянками.

Іншої думки у рибохороні. Кажуть: у кооперативників немає дозволу на проведення робіт на землях водного фонду. За цим фактом навіть відкрили кримінальну справу.

Роз’яснити, чи належать землі до водного фонду, нам не змогли навіть в управлінні водних ресурсів області. Мовляв, то не їхні повноваження.

Чи заборонять намивання піску у Коробівці - поки що невідомо. Члени кооператива переконані у своїй правоті і готові відстоювати її. Втім сусідство земснарядів схвалюють не всі селяни.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору