На Черкащині ряди Управління ДСНС поповнили молоді лейтенанти

28 грудня 2017, 08:06

В управлінні ДСНС України у Черкаській області було представлено трьох випускників-магістрів Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, які прибули до Черкаського гарнізону для проходження подальшої служби.

Привітавши молоду зміну з успішним завершенням навчання та початком нового етапу у їхньому житті, начальник Управління ДСНС Віктор Гвоздь зазначив:

- Ви не лише наша зміна, ви майбутнє рятувальної служби. Саме тому на вас покладаються значні надії і лежить велика відповідальність, як перед суспільством, яке ви будете захищати від різноманітних надзвичайних подій, так і перед колегами, які завжди будуть поруч із вами. Зараз на вас очікує складний період переходу від періоду навчання до практичної діяльності. Саме тому Вам необхідно якнайшвидше відчути ритм за яким живе наша служба, пізнати усі тонкощі професії. Пам‘ятайте, в нашій професії немає дрібниць, за загальними фразами  запобігання надзвичайним подіям, оперативним реагуванням, стоїть головне, – допомога нужденним, порятунок людей. Від сьогодні, це не лише ваша робота, а й ваш життєвий обов’язок.

Також в ході проведення наради, група офіцерів Управління, які пройшли низку тестових іспитів, склавши психологічні нормативи та продемонструвавши високий рівень фізичної підготовки, отримала чергові спеціальні звання.

За інформацією ДСНС України у Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору