На Черкащині розслідують зловживання посадовців під час незаконного вилову риби

10 березня 2016, 13:27

суд

Слідчим відділом прокуратури області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів в Черкаській області та одного із суб’єктів господарської діяльності області за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Розслідуванням установлено, що посадові особи вищевказаного управління у квітні 2015 року уклали із зазначеним підприємством договір про спільну діяльність, відповідно до якого це підприємство забезпечує знаряддями та засобами лову, здійснює вилов рибних ресурсів на території Кременчуцького водосховища, а управління в подальшому передає вилучені біоресурси для реалізації.

Водночас з’ясовано, що на момент укладення договору про спільну діяльність вказане підприємство у порушення вимог чинного законодавства не мало у своєму розпорядженні необхідних для здійснення спеціального вилову риби рибоприймального пункту, риболовного судна, а також рибоприймального судна та рибалок, внаслідок чого ним фактично здійснювався незаконний вилов рибних ресурсів.

Під час слідства проведено обшук у приміщенні управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів в Черкаській області, в ході якого виявлено та вилучено чисті аркуші паперу, заяви про виділення квот, на яких є лише печатки різних підприємств та підписи їх керівників, що може свідчити про надання посадовими особами управління переваг деяким суб’єктам господарювання при виділенні квот та видачі дозволів на здійснення діяльності, пов’язаної з промисловим виловом риби.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору