На Смілянщині розшукують жінку, яка залишила напризволяще 5-річну дитину (відео)

16 серпня 2018, 14:37

На Смілянщині розшукують жінку, яка залишила напризволяще 5-річну дитину (відео)

У Смілі 14 серпня на одному із подвір’їв багатоповерхового будинку місцеві жителі побачили малолітню дівчинку, яка була без нагляду дорослих. На місце події було викликано правоохоронців та медиків. Працівники поліції встановлюють місце перебування 31-річної жінки.

До Смілянського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевих жителів про те, що на вулиці у вечірній час без дорослих знаходиться 5-річна дитина. Дівчинка виглядала недоглянутою, брудною та хотіла їсти. По приїзду на місце події правоохоронці з’ясували від місцевих жителів, що бачили матір неодноразово, в стані алкогольного сп’яніння та місце її перебування на даний час не відомо. Лікарі, які прибули на вказану адресу, оглянули дитину та забрали її до медичного закладу для проведення обстеження. На даний час її стан здоров’я задовільний.

Смілянські правоохоронці встановлюють місце перебування 31-річної жінки та вирішується питання щодо поміщення дитини в центр соціально-психологічної реабілітації.

У разі встановлення місцезнаходження горе-матері їй загрожує притягнення до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

За інформацією прес-служби поліції Черкаської області.

Вгору