На Черкащині розшукують мультимільйонера

05 червня 2018, 12:31

Невідомий щасливчик вгадав номери 7 кульок і виграв рекордну суму у державній лотереї майже 18 мільйонів гривень. Наразі відомо, що виграшна ставка була зроблена 31 травня у місті Катеринопіль на пункті продажу лотерейних білетів у магазині "Канцтовари". Коштувала новоспеченому мультимільйонеру ставка 70 гривень. Дотепер найбільшим виграшем вважали 15 мільйонів  гривень. Такий джекпот зірвали у жовтні 201у у Бердичеві, інформує ТСН.

Якщо точніше, то катеринопільчанин виграв 17 750 000. У містечку поки не знають ім’я щасливчика. На повідомлення люди реагують по-різному, одні радіють за земляка, інші цікавляться, чи не хоче він поділитися коштами, пишуть "Вісті Черкащини".

До слова, історія знає багато випадків лотерейних виграшів, але не всі вони пішли на благо людям, що їх здобули. Хтось успішно вправлявся з грішми, а для декого вони обертались наркотиками, розлученнями, конфліктами в родині і навіть смертю. Сподіваємось, нашому новоспеченому мільйонеру гроші підуть на користь.

За інформацією державної фіскальної служби, розміщеної в Інтернеті, ставка оподаткування лотерейних виграшів у 2017 році становила 18 відсотків.

Вгору