На Черкащині розряд блискавки спричинив пожежу в церкві

20 серпня 2018, 10:59

У неділю, 19 серпня, у селі Сичівка, що на Христинівщині, під час грози в один із куполів церкви Іоанна Хрестителя влучила блискавка. Про це на своїй сторінці у "Facebook" повідомив речник УДСНС України у Черкаській області Костянтин Проценко.

Просто на очах у людей, частину дерев‘яної будівлі в одну мить охопило полум‘я. Отримавши повідомлення про подію, у відповідності до районного плану залучення сил і засобів, на ліквідацію пожежі, крім чергового караулу христинівської пожежно-рятувальної частини, було залучено вогнеборців місцевої пожежної команди із сусіднього села Краснопілка Вінницької області.

Під час боротьби із вогнем, співробітники ДСНС винесли із приміщення церкви різноманітне начиння, релігійні цінності та інші коштовні речі. Оперативними та професійними діями фахівців ДСНС, вдалось врятувати церкву від знищення. Вогнем пошкоджено лише один купол. 

Зазначимо, що Храм Іоанна Хрестителя двокупольний, 1896 року побудови, попри те що не є пам'яткою архітектури являє собою зразок класичного дерев'яного церковного будівництва ХІХ сторіччя. Наразі церква належить до Української православної церкви Київського патріархату.

Коментарі

Вгору