На Черкащині розробляють обласну програму зайнятості

11 грудня 2017, 16:24

Співпраця з роботодавцями завжди була і є в колі пріоритетів діяльності служби зайнятості. Адже від її ефективності залежить не лише якісне та швидке вирішення кадрових питань самого роботодавця, але й забезпечення зайнятості населення регіону, його соціальне благополуччя, пише "Діловий регіон".

- У 2017 році ситуація на ринку праці Черкащини прогнозована та стабільна. Так, протягом року маємо показники приросту середньооблікової чисельності штатних працівників на підприємствах та установах області. Зменшення чисельності осіб, які перебувають в умовах вимушеної неповної зайнятості, зниження рівня безробіття та зростання рівня зайнятості населення у віці 15-70 років, а як результат зменшення навантаження на зареєстрованому ринку праці, зростання надходження вакансій та збільшення чисельності осіб, які за сприяння служби зайнятості отримали роботу, - розповів директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

За його словами, нині в області триває робота з розробки обласної програми зайнятості на період до 2020 року. Працюють над нею усі сторони соціального партнерства: органи влади, профспілки, представники організації роботодавців, служба зайнятості. На противагу попереднім програмам, у новому варіанті передбачається більш тісний взаємозв’язок між економічними та соціальними блоками, оскільки зайнятість на Черкащині, безпосередньо залежить від економічного розвитку, створення робочих місць, зокрема, під час реалізації інвестиційних проектів, розвитку малого та середнього бізнесу.

- При розробці програми будуть враховані чинні в регіоні програми розвитку підприємництва, залучення коштів міжнародних організацій, а саме гранти на розвиток малого бізнесу, самозайнятості тощо. Відповідні програми будуть розроблені не тільки в містах та районах області але й в об’єднаних територіальних громадах, - повідомив Григорій  Дендемарченко.

Вгору