На Черкащині розповсюджують газети з антиагітацією (фото)

22 жовтня 2014, 08:42

На Черкащині розповсюджують газети з агітацією «проти» певних кандидатів. Так, зафіксовано матеріали проти кандидатів у народні депутати по округу № 197 Леоніда Деценка, кандидата по округу № 196 Геннадія Бобова та кандидата по округу № 194 Анатолія Бондаренка, інформує ГМ ОПОРА.

Проти А. Бондаренка

Так, нещодавно вийшов 30 номер газети «Територія справедливості» (від Партії ветеранів Афганістану). Зокрема, у газеті міститься стаття «Розпочни люстрацію із себе», агітація «проти» кандидата по округу № 194 Анатолія Бондаренка (ВО «Батьківщина»). У статті говориться про те, що він купив диплом для того, щоб отримати посаду голови Лисянської райдержадміністрації та був замішаний у двох кримінальних справах.

Голос майдану. Даценко. 1 Голос майдану. Даценко. 2 Голос майдану. Даценко. 3 Голос майдану. Даценко. 4

Також по округах розповсюджують газету від ГО «Автомайдан» «Голос майдану» з агітацією проти кандидатів, які за переконанням авторів, не достойні бути у парламенті. Ще у першому номері газети було зазначено: «Автомайдан» як одна з найактивніших сил Майдану, яка разом із небайдужими українцями продовжує здійснювати Революцію Гідності, не допустить, щоб на цих виборах до влади йшли «коти в мішку». Так, у першому номері розміщено агітацією «проти» Леоніда Даценка. Його звинувачують у «залежності» від групи впливу «Клюєва-Хомутинника-Табалова», критикують газету «Дзвін», яка є підконтрольною Л. Даценку тощо.

Газета Матюші. 1 Газета Матюші. 2

Агітацію проти Даценка опублікував у своєму інформаційному бюлетені інший кандидат по округу № 197  – Володимир Матюша (партія «Справедливість»).

Антиагітація_проти Бобова

Окрім цього, зафіксовану роздачу газети «Голос майдану» проти кандидата по округу № 196 Геннадія Бобова, зокрема звинувачуючи його у голосуванні за «диктаторські» закони.

Зазначимо, що кандидат може вести агітацію «проти» іншого кандидата, проте згідно ст. 74, п. 10 закону «Про вибори народних депутатів»: «Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію – суб'єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати, недостовірний або наклепницький характер яких встановлено у судовому порядку».

Поділитись

Коментарі

Вгору