На Черкащині розпочаті масштабні перевірки об’єктів із підвищеним ступенем ризику

01 квітня 2018, 19:09

На доручення Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, фахівці профілактичного блоку Державної служби з надзвичайних ситуацій, розпочали масштабні перевірки об'єктів із підвищеним ступенем ризику на предмет виконання вимог пожежної безпеки. 31 березня, такі перевірки розпочато і на території Черкаської області. Рятувальники спільно з представниками ЗМІ здійснили перевірки 5-ти торгівельно-розважальних закладів у містах Черкаси та Умань.

Зокрема, інженерно-інспекторський склад Управління ДСНС у Черкасах оглянув ТРЦ «Plazma», ТРЦ «Lubava», ТЦ «Будинок торгівлі», в місті Умань перевірки було проведено в розважальному центрі «Uman Plaza» та розважально – спортивному комплексі «Amarant».

В ході перевірок, особлива увага фахівців ДСНС придялялася перевірці технічного стану та справності автоматичних систем протипожежного захисту і оповіщення, аварійного освітлення та керування евакуацією, утримання внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання а також евакуаційних шляхів та виходів.

Водночас, із посадовими особами, співробітниками і арендарями розважальних центрів були проведені спеціальні  інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки і користування первинними засобами пожежогасіння.

Особливу увагу під час перевірки було приділено тренуванням щодо проведення евакуаційних заходів із відвідувачами закладів.

Так, в мережі кінотеатрів “Мультіплекс” були відпрацьовані дії обслуговуючого персоналу під час виникнення умовної пожежі та відпрацьовано порядок оповіщення, евакуації глядачів та дітей із закладу.

Під час перевірок, відвідувачі, персонал розважальних центрів та орендарі отримали від рятувальників інформаційно-розяснювальні листівки на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

Подібні перевірки об’єктів щодо дотримання вимог безпеки на території області триватимуть і надалі. Найближчим часом інженерно-інспекторський склад Управління ДСНС перевірять ще 10-ть таких об’єктів.

За повідомленням УДСНС України в Черкаській області.

 

Коментарі

Вгору