На Черкащині проведуть понад сотню спортивних змагань всеукраїнського рівня

31 березня 2018, 21:07

Понад 100 стартів всеукраїнського рівня та 10 – міжнародного проведуть цього року на Черкащині. Такі кількісні показники не поступаються торішнім, зауважив сьогодні на колегії в ОДА начальник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський.

За минулі роки Черкащина довела, що має необхідні потужності для того, аби приймати та на належному рівні проводити змагання такого рівня, відзначив посадовець. Лише минулоріч область прийняла 113 змагань загальнодержавного рівня та провела 87 обласних першостей.

Аби й надалі покращувати спортивні результати, на Черкащині продовжують працюють над розвитком спортивної інфраструктури. Приміром, 2018-го року планують звести або реконструювати більше десятка міні-футбольних полів зі штучним покриттям у районах. Також до кінця ж року хочуть завершити масштабний проект – реконструкцію та добудову існуючої будівлі КЗ «ОСДЮСШОР». Йдеться про облаштування спортивних залів для відділень боксу, баскетболу, східних єдиноборств та боротьби.

– Спортивний комплекс обласної СДЮСШОР є багатофункціональним, – відзначив Максим Зеленський. – Тут тренуються збірні команди області з олімпійських та неолімпійських видів спорту, готуються до змагань паралімпійці та дефлімпійці. Окрім того, комплекс приймає чималу кількість спортивних змагань. Оновлення ж його матеріально-технічної бази сприятиме насамперед створенню належних умов для гідного представлення області на спортивних аренах різного рівня. Також матиме усі потужності для підготовки спортсменів Черкащини до головної спортивної події світу – Олімпійських ігор.

Розпочали реконструкцію ОСДЮСШОР торік. Нині ж роботи завершили на 15 %. Загалом на відбудову цього спортивного об’єкта спрямують майже 38 мільйонів гривень з Держфонду регіонального розвитку. Ще понад 12 мільйонів гривень передбачено з обласного бюджету розвитку та скарбниці Черкас.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

 

Коментарі

Вгору