На Черкащині проклали майже 30 км мереж вуличного освітлення

26 липня 2017, 07:42

У червні Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області прийнято в експлуатацію майже 30 км мереж вуличного освітлення. Зокрема, збудовано та реконструйовано мережі в селах Мошни, Червона Слобода, Хутори та Вергуни, Черкаського району, в селі Білоусівка, Драбівського району, а також в селі Поташня, Канівського району, повідомляє прес-служба ДАБІ України.

За поточний місяць посадовими особами Управління зареєстровано дозвільні документи на будівництво 5,8 км мереж у селах Таганча та Литвинець, Канівського району.

Також на Черкащині продовжується роботи з встановлення нових ліхтарів на сонячних батареях, у тому числі, в селищі Орловець, Канівського району. Такі прилади є економічною альтернативою традиційному освітленню, не потребують затрат електроенергії, мають великий термін експлуатації та стійкі до впливу природних факторів. Їх можна встановлювати у будь-якій місцевості, на проблемних ділянках автотрас, куди неможливо провести силовий кабель чи повітряну лінію живлення.

Коментарі

Вгору