На Черкащині пройшов Всеукраїнський конгрес ветеранів-підводників

26 вересня 2017, 16:00

Днями на Черкащині проходив 11-ий Всеукраїнський конгрес ветеранів-підводників, в якому взяли участь делегати місцевих осередків Асоціації моряків-підводників з різних куточків України, у тому числі й представники Спілки ветеранів підводників Чорнобаївського району, яка є однією із найчисельніших на Черкащині.

23 вересня в смт Чорнобай на Пагорбі Слави відбувся мітинг-вшанування пам’яті підводників усіх поколінь, які загинули у військовий та мирний час.

На заході були присутні заступник голови районної державної адміністрації Валентина Стилик, селищний голова Алла Мірошниченко та голова Спілки ветеранів-підводників Чорнобаївського району Микола Джулай.

- Ми завжди будемо пам'ятати їх  великий подвиг і  свято берегти бойові та військові традиції героїчного минулого. Нам є з кого брати приклад, в кого вчитись бути справжніми чоловіками, – звернулася до присутніх Валентина Стилик.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв, що залишилися в глибинах морів і океанів та тих, чиї імена викарбувані золотими літерами на Пагорбі Слави й поклали квіти до пам’ятника морякам-підводникам та до обеліску Слави.

За інформацією відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та звернень громадян апарату Чорнобаївської райдержадміністрації.

Поділитись

Коментарі

Вгору