На Черкащині презентували акцію “Вишивана моя Україна”

29 січня 2017, 20:24

16265902_593568217500982_451898822711715059_n (1)

Акція під назвою “Вишивана моя Україна”, організована Державною казначейською службою України, стартувала зі східних областей нашої держави, де сьогодні точаться військові дії, та за два місяці, об’їхавши майже всю Україну, завітала і до Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота, інформує прес-служба Центру.

29 січня 2017 року керівник Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Сергій Никопаненко  ознайомив особовий склад навчального закладу з результатом акції «Вишивана моя Україна».

Відмітимо, що учасники акції окрім карти України, вишили півострів Крим та слова – пояснення про створення карти: «Карта вишита казначеями з усіх територіальних органів Державної казначейської служби України та її центрального апарату, на честь 25 річниці Незалежності України в період з 08 серпня  по 21 жовтня минулого року». По завершенню полотно посяде почесне місце в центральному апараті Казначейства у Києві, як символ єдності та патріотизму казначейської спільноти України.

Результатом всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна» став справжній витвір народної творчості. Сподіваємося, що карта-оберіг, вишита з думками про мир та спокій, ніколи не змінить своїх кордонів і стане символом єднання та злагоди.

По завершенню заходу, представниками Державної казначейської служби України у Черкаській області було подаровано для бібліотеки Навчального центру книги про нашу рідну Черкащину.

Вгору