На Черкащині працівники спиртозаводу врятували рибалку

03 березня 2014, 11:12

2 березня о 12:33 від мешканців с. Косарі Кам'янського району співробітники Державної пожежно-рятувальної частини отримали інформацію про рибалку, який провалився під лід на технічному водоймищі місцевого спиртозаводу.

Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС України в Черкаській області.

Ще до прибуття на місце події рятувальників 57-річного рибалку врятували співробітники заводу. Один з них, проходячи повз ставок, почув крики про допомогу. Чоловік по мобільному телефону покликав своїх товаришів, які прихопили із собою рятувальні прилади.

Попри тонку кригу за допомогою мотузки та дерев’яного піддону чоловіки зуміли підібратися до потерпілого, який перебував за 100 метрів від берега та витягнули його із ополонки. Після порятунку рибалку негайно доставили до теплого приміщення, де передягли у сухий одяг та напоїли теплим чаєм.

Від госпіталізації чоловік відмовився.

Рятувальники у зв’язку із потеплінням та зміною крижаної обстановки на водоймах застерігають любителів риболовлі утриматися від виходу на кригу та завжди пам’ятати, що їхнє життя і здоров’я залежить, насамперед, від їхньої уважності та обережності.

Вгору