На Черкащині поставлено на облік 8 повій

18 серпня 2015, 14:11

prostЗ 27 липня по 14 серпня 2015 року на Черкащині тривала операція «Нічне місто», у ході якої було викрито 14 злочинів.

Про це повідомив під час прес-конференції в.о. начальника відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми  УМВС України в Черкаській області, підполковник міліції Анатолій Петраківський.

- Протягом 3 тижнів проведення операції виявлено 9 злочинів по ввезенню, виготовленню і збуту порнографічних предметів, - розповів Анатолій Петраківський. - Жителька Полтавської області, приїхавши до нас, разом із подругою організувала будинок розпусти, де пропонувались сексуальні послуги за винагороду. Їй оголошено про підозру. Загалом в області поставлено на облік 8 повій. Також затримано одного жителя нашої області, який здійснював торгівлю дисками. На них пропагується культ жорстокості,- повідомив Анатолій Петраківський, - такі диски заборонені для зберігання і розповсюдження.

На прес-конференції наголосили, що зараз багато сексуальної пропаганди та пропозицій такого характеру введеться через інтернет. Особливо багато таких речей виявляється на сайтах знайомств. Анатолій Петраківський просить усіх, хто помітив щось підозріле передавати інформацію до міліції. За надання сексуальних послуг передбачається адміністративна і кримінальна відповідальність.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору