На Черкащині порахували, скільки кілометрів доріг потребують ремонту

16 травня 2016, 19:17

дороги

З 11 квітня по 30 квітня 2016 року на вулично-шляховій мережі Черкаської області проводилося весняне комісійне обстеження доріг, вулиць та залізничних переїздів після закінчення зимового сезону.

У цей період співробітники відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності, відділів та відділень поліції області, спільно з представниками Служби автомобільних доріг у Черкаській області, керівниками комунальних та залізничних організацій перевіряли стан покриття проїзної частини, узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо.

IMG_0195

В ході обстеження виявлено, що на території області потребує ремонту понад 928 тисяч м/кв дорожнього покриття на автомобільних дорогах. На вулицях та дорогах області відсутні понад 15000 дорожніх знаків. Крім цього понад 50 % дорожніх знаків, які встановлені на вулично-шляховій мережі не відповідають вимогам нормативів (втратили свої світлоповертальні властивості, вкриті іржею, забруднені чи пошкоджені). Всього було обстежено 6142,8 км доріг загального користування та 13144 км вулиць та доріг комунальної власності.

Після зимового періоду експлуатації на дорожньому покритті проїзної частини вулиць і доріг міст і селищ міського типу області виникли різного роду деформації та недоліки, які створюють незручності для учасників дорожнього руху та загрожують їх безпеці.

За результатами проведеного весняного комісійного обстеження співробітниками відділів та відділень поліції власникам вулично-шляхової мережі упродовж квітня місяця вручено 24 приписи та 36 вимог, на посадових осіб відповідальних за утримання ВШМ складено 24 адміністративних протоколи, направлено 36 інформацій в органи влади та 18 в органи прокуратури.

IMG_0207

Весняний комісійний огляд вулично-шляхової мережі надає можливість визначитися з обсягом ремонтних робіт та заходами, які необхідно вжити, аби напередодні літнього періоду привести дороги в безпечний стан як для водіїв, так і для пішоходів. Виходячи з наведених фактів дорожникам Черкащини є над чим працювати.

За інформацією прес-служби Черкаського регіонального сервісного Центру МВС України

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору