На Черкащині помер борець із режимом Януковича

23 червня 2015, 22:09

736572

21 червня на Тальнівщині попрощалися із головою районної "Самооборони" Петром Каракулею, якого всі називали Дідом. Про це на своїй сторінці у Facebook написав черкаський активіст Віталій Короткошей, інформує vikka.ua.

"Попри те, що Петру Григоровичу було 67, він одним із перших у Тальнівському районі поїхав на Майдан. І не просто відстояв його, а до останнього дня боровся з усіма на рівні. Шумовою гранатою отримав поранення у живіт, та й після цього, виписавшись зі столичної лікарні, повернувся на Майдан", – написав він у соцмережі.

За його словами, Дід помер через хворобу.

"На жаль, хвороба різко та швидко забрала Петра Григоровича, про якого його побратими кажуть просто: Дід був за правду, за справедливість. Ще за радянських часів його як дисидента хотіли закрити в психлікарні. Та не вдалося, бо таких, як Григорович, голими руками не візьмеш, і жоден лікар не наважився визнати цю людину хворою. Жорстко боровся з системою Григорович і за часів Януковича. Його слово мало вагомий авторитет серед усіх тальнівчан. На прощання з Петром Каракулею з'їхалися сотні черкащан з усієї області", – зазначив Короткошей.

Поділитись

Коментарі

Вгору