На Черкащині побільшало вакансій з зарплатнею вище мінімальної

17 січня 2018, 20:41

У зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати простежується тенденція до зростання економічної активності підприємств, активізується ринок праці, налагоджується співпраця з новими роботодавцями, а отже можливість для людини знайти роботу. Про це порталу «Діловий регіон» розповів директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

-  Наведу такі дані: середній розмір заробітної плати по області у листопаді становив 6 387 грн, а рік назад 4 442 грн. Середній розмір заробітної плати по вакансіях заявлених роботодавцями склав 3 600 грн, а в минулому році близько 2 000 грн, зазначив посадовець.

За його словами, питома вага вакансій з рівнем заробітної плати вище мінімальної зросла з 45 % у січні 2017 року до 52 % у грудні.

- Таке підвищення, майже в два рази, стимулює наших громадян, і тих, хто шукає роботу, і тих, хто наймає працівників, вийти з тіні, легалізувати трудові відносини, платити заробітну плату офіційно. Завдяки цьому людина отримує можливість сплатити соціальні внески до всіх відповідних фондів, що в подальшому гарантуватиме соціальну захищеність кожному, розповідає  Григорій Дендемарченко.

 

Вгору