На Черкащині після аварії на залізниці відновлено рух транспорту

29 червня 2014, 12:30

На залізничній станції „Хлистунівка” відновили рух залізничного транспорту по двох коліям після аварії вантажного потягу.

Про це інформує УНН.

"У Городищенському районі на залізничній станції „Хлистунівка” протягом дня 28 червня проводились аварійно-відновлювальні роботи, щодо підняття з рейок 2-х вагонів вантажного потягу (1 вагон-цистерна зі зрідженим газом "Пропан-Бутан" об‘ємом 62 куб.м та 1 порожній вагон), які о 4 год. 50 хв. 28 червня зійшли з рейок колісними парами та пошкодили дві лінії залізничної колії. Рух залізничного транспорту забезпечено об’їзними шляхам", - йдеться у повідомленні.

ДСНС України на місці сходу цистерни було організовано забезпечення пожежної безпеки з попередження можливого вибуху, проводився постійний моніторинг повітря з метою своєчасного виявлення небезпечних хімічних речовин та проведено інформування населення про проведені превентивні заходи, щодо забезпечення безпеки населення.

"О 14 год. 09 хв. відновлювальним потягом піднято вагон-цистерну, встановлено на колісні пари, проведено транспортування до вузлової залізничної станції та о 15 год. 38 хв. відкрито рух по однієї колії. Загрози населенню та навколишньому середовищу немає. Під час другого аварійно-відновлювального етапу було піднято і транспортовано другий вагон та відновлено другу лінію залізничної колії. Станом на 19 год. 50 хв. 28 червня рух залізничного транспорту по двох коліям відновлено", - сказано у повідомленні прес-служби.

За фактом події правоохоронними органами проводиться розслідування.

Для проведення аварійно-відновлювальних робіт було залучено 75 чоловік, відновлювальний і пожежний потяг та 3 од. техніки, з них від ДСНС 15 осіб та 3 од. техніки.

На місці події працювала оперативна група Управління ДСНС у Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору