На Черкащині підприємцям пропонують самостійно вилучити з обігу фальсифікат

08 квітня 2014, 13:47

В.о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць звернувся до підприємців регіону з пропозицією самостійно вилучити протягом двох діб з обігу фальсифіковані алкогольні напої (горілку та ін. спиртовмісні напої) та тютюнові вироби. Таких добровольців не будуть притягувати до адміністративної відповідальності, - зазначають у ГУ Міндоходів області. 

Водночас небайдужим підприємцям, громадським організаціям та громадянам пропонується інформувати міндоходівців про торгівлю алкогольним та тютюновим фальсифікатом на території області за номером 63-06-96. А з будь – яких проблемних питань слід звертатись за номером гарячої лінії Головного управління Міндоходів в області 33-91-34.

«Я пропоную усім підприємцям, які продають алкоголь та тютюн в обласному центрі, в кожному районі нашої області, на усіх ринках, у всіх закладах громадського харчування добровільно вилучити з обігу фальсифікат і здати для подальшої утилізації. Я звертаюсь до здорового глузду і совісті кожного, кого стосується ця тема. Водночас запевняю вас – протягом тижня ми звільнимо обласний ринок підакцизних товарів від фальсифікату. Це питання на часі. Це вимога громадськості», – заявив Коломієць.

Навести порядок на ринку підакцизних товарів – це одна з вимог зібрання громадських організацій і підприємців, яке відбулось 5 квітня.

Довідково:

Нагадаємо, що за виробництво, зберігання, транспортування, реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, алкогольних напоїв чи тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка або з підробленими марками акцизного податку передбачено відповідальність у вигляді стягнення з порушника 200 % вартості товару, але не менше 8500 гривень.

За виготовлення, придбання або зберігання з метою реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв чи тютюнових виробів передбачено адміністративну відповідальність.

Наразі в рамках операції «Акциз – 2014» в області працюють відповідні робочі групи Головного управління Міндоходів.

Коментарі

Вгору