На Черкащині підприємці заохочують працівників до роботи… футболом (фото)

13 вересня 2015, 15:11

IMG_6131

Днями завершився турнір Бізнес-ліги з міні-футболу Черкаської області. За перші місця змагалося шістнадцять команд, серед яких і футбольна команда компанії «ЛНЗ».

Учасники турніру Бізнес-ліги - це, передусім, команди різних підприємств, заводів чи товариств, для яких футбол - більше хобі, ніж професійний спорт. Але у матчах, які проходили упродовж трьох місяців, всі команди показали високий рівень. До команди «ЛНЗ" увійшли працівники, які люблять не тільки дивитися, але й грати у футбол.

- Для нашої команди - це перший ігровий сезон. Головна мета, яку ми ставили перед собою, збираючи команду, - щоб працівники могли ще більше здружитися та відпочити від роботи, граючи у футбол, - розповідає тренер команди та директор дистрибуційної компанії ТОВ «ЛНЗ» Андрій Полтавець.

IMG_6211

На початку сезону спортсмени, звісно, націлювалися на переможні місця. Але досягти поставленого результату не вдалося – команда посіла 10-ту позицію. Це золота середина - переконані футболісти. Говорять, що вже поставили перед собою високу планку на наступний футбольний сезон.

- У нас частина футболістів зі Шполи, частина з Лебедина, частина з Черкас. Тому влаштувати тренування вдавалося не так часто, як би того хотілося. До того ж потрібний був час, щоб гравці зігралася та призвичаїлися до командної гри. Тож перемагати будемо вже наступного сезону, - додає пан Андрій.

IMG_6143

Так само вважає і капітан команди - директор ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолій Ткаченко. Він наголошує, що футбольні матчі позитивно позначилися на гравцях, адже ще більше здружили колектив та дали поштовх до перемоги у подальшому сезоні.

Коментарі

Вгору