На Черкащині оперативники виявили фіктивні операції з придбання зернових культур

23 січня 2014, 11:22

Нещодавно оперативники ГУ Міндоходів у Черкаській області встановили факт порушення вимог чинного законодавства посадовими особами товариства – переробника сільськогосподарської продукції. Про це повідомив начальник оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Ігор Щерб.

Так, під час перевірки встановлено, що посадовці умисно, з метою незаконного заволодіння бюджетними коштами, безпідставно сформували податковий кредит з податку на додану вартість за рахунок оформлення фіктивних операцій з придбання зернових культур у платників, що перебувають на спеціальному режимі оподаткування.

Сума завданих державі збитків внаслідок незаконно заявленої до відшкодування з бюджету держави суми ПДВ сягнула понад 200 тисяч гривень.

Наразі слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Черкаській області матеріали перевірки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.4 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Вживаються заходи щодо відшкодування завданих державі збитків та притягнення винних осіб до відповідальності.

 

 

Поділитись

Коментарі

Вгору