Канівській ГЕС пропонують присвоїти ім’я Тараса Шевченка

23 січня 2014, 11:42

Діюче законодавство, визначивши порядок присвоєння юридичним особам імені фізичних осіб, передбачає провести попередньо громадське обговорення питання.

Про це йдеться на офіційному сайті Канівська міська рада.

Будівництво Канівської ГЕС (Канівського гідровузла в цілому) було розпочато в 1964 році в честь 150-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка. Про це свідчить пам’ятний знак, встановлений на території гідровузла.

Будівництво Канівської ГЕС дало імпульс і стало каталізатором побудови сучасного багатоповерхового міста із розвинутою інфраструктурою.

В зверненні ветеранів говориться: «З нагоди ознаменування 200-річчя з Дня народження Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка, пропонуємо присвоїти його ім’я Канівській гідроелектростанції».

Беручи на себе функцію організатора обговорення питання, виконавчий комітет Канівської міської ради звернувся до трудового колективу ГЕС, до профільного Міністерства і отримав відповіді про підтримку ініціативи ветеранів Канева.

Просимо мешканців міста, представників юридичних осіб, всіх небайдужих до історії та майбутнього Канева висловити своє бачення до цього питання.

Зауваження та пропозиції надсилати на адресу:

Виконавчий комітет Канівської міської ради

вул. О. Кошового, 3,

м. Канів, Черкаська область 19002

e-mail: [email protected]

tel. 3-33-83, 3-29-03, 3-30-84

Поділитись

Коментарі

Вгору