На Черкащині незабаром розпочнеться інтенсивний ямковий ремонт автошляхів

14 березня 2018, 10:51

Найближчим часом, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, підрядним підприємством ДП «Черкаський облавтодор» розпочнеться ямковий ремонт автошляхів області, які зазнали значних ушкоджень та руйнувань у зимовий період.

Узимку дорожнє покриття найбільше страждає від впливу погоди. Лише за останні тижні на Черкащині морозна погода змінювався на плюсову температуру по кілька разів на добу. Нерідко спостерігалась і значна різниця між температурою повітря удень та вночі. При таких різких та частих перепадах температури повітря та за надмірної вологості дорожнього одягу знижується жорсткість дорожнього покриття і виникає ямковість.

Наразі завершується підготовка необхідної техніки для виконання робіт. А також проводиться комплекс підготовчих робіт до запуску асфальтобетонних заводів ДП «Черкаський облавтодор» на територій області. Але розпочати ремонт автошляхів у зв’язку з несприятливими погодними умовами зараз неможливо.

У першу чергу, ямковий ремонт розпочнеться на ділянках автодоріг міжнародного, національного та регіонального значення в межах доведеного фінансування. Разом з ямковим ремонтом також проводитимуться роботи із планування та благоустрою узбіч автошляхів. В той же час, Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що ямковий ремонт є тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними за кермом, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на дорожні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших. Просимо всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт.

За повідомленням прес-служби САД у Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору