На Черкащині невідомий душогуб вбиває пенсіонерів (відео)

21 січня 2018, 13:02

Маленьке село на Черкащині скував суцільний страх. Місцеві зачиняються у хатах на всі засови і ховають під ліжками сокири. Адже якийсь невідомий душогуб вбиває пенсіонерів, повідомляють Надзвичайні новини.

Днями знайшли вже третю жертву з проломленою головою. Це 71-річна самотня жінка.

Не можуть селяни зрозуміти і мотивів загадкового злочинця. Оскільки всі вбиті жили скромно, на саму лише пенсію і багатств вдома не тримали.

У селищі Буки шукають вбивцю. Правоохоронці об’їжджають усі вулиці, заглядають у закинуті будинки та опитують селян. Про те, що стався злочин дізналися завдяки поштарці, яка принесла пенсію 71-річній жінці.

- Поштарка двічі приходила, а будинок був закритий, - говорить сільський голова Сергій Залізняк.

Тоді голова сам приїхав, щоб перевірити, куди поділася власниця будинку. У вікно, каже помітив жінку. Вона не реагувала ні на стуки, ні на крики. Тоді довелося викликати поліцію.

- Поліція приїхала, відкрили двері і знайшли жінку неживою. Вікна були цілі, а жінка лежала біля ліжка, - переповідає сільський голова.

Її вбили, вдаривши по голові. У невеликому селищі за останній рік це вже друге вбивство, до того ж на одній вулиці. У березні соціальні працівники знайшли мертвим подружжя. Тепер у селі справжня паніка, навіть припускають, що це справа рук серійного вбивці.

Найбільше за своє життя бояться пенсіонери.

Сільський голова не може зрозуміти, які мотиви у зловмисника, адже всі три жертви – старі й самоті люди, які жили на пенсію й не мали заощаджень.

Нині проводяться слідчі дії.

Нестор сказав:

Ось і подивимось, залишились ще в нас справжні опери й слідчі, які знайдуть вбивцю? Чи “пінкертонів” вже немає? Одні кришувальники?

Вгору