На Черкащині негода поступово відступає, – гідрометцентр

19 січня 2018, 10:30

 

Третю добу на Черкащині вирує негода. Активні атмосферні фронти із південного заходу та заходу зумовлюють складні погодні умови, при цьому у західній частині області зберігаються умови для випадіння снігу, а у східній – мокрого снігу.

Так, за ніч 19.01 випало 27-62 мм опадів, або 0,7 – 1,6 місячних норм. Лідером по кількості опадів є Смілянський район - 62 мм у вигляді мокрого снігу та дощу, на відміну від Канівського району, де снігу випало 54 мм, про це повідомив  начальник Черкаського гідрометцентру Віталій Постригань.

Висота снігового покриву на ранок 19.01 становить 25-59 см, лише у Чигиринському районі, де переважав дощ – 8 см, при нормі на цей час 10 см.

За прогнозом, ще сьогодні вдень погоду Черкащини продовжать формувати атмосферні фронти, які поступово втрачають свою активність. Однак, в денні години ще можливий сніг та мокрий сніг.

Вже найближчої ночі прогнозується зниження температури повітря до 3-8º морозу, що сприятиме утворенню ожеледі і ожеледиці на дорогах та тротуарах.

Важкий, добре насичений водою сніг значно навантажує дахи будівель, гілки дерев, лінії електропередач та інші інфраструктурні об’єкти. Тому жителям області слід бути особливо уважними та обережними, а комунальним службам доцільно забезпечити своєчасне прибирання снігу та «снігової каші».

За повідомленням Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

Коментарі

Вгору