На Черкащині не ухвалили перспективний план об’єднання громад

07 вересня 2018, 19:14

На Черкащині не ухвалили перспективний план об’єднання громад  Джерело: infomist.ck.ua  © infomist.ck.ua

Сьогодні депутати обасної ради розглянули проект рішення про “Про перспективний план формування територій громад Черкаської області”. На засідання прийшли жителі сіл із плакатами, які не підтримують перспективного плану в такому варіанті. Зокрема, голова села Сагунівка, яких не включили до плану. Висловили незгоду і присутні в залі жителі Черкаського, Чигиринського районів, драбівчани та канівчани, пише "ІнфоМІСТ".

Частина присутніх черкащан викрикували гасла за приєднання, частина – проти.

Заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань, який доповідав по питанню, зазначив, що чинний проект відповідає регламенту. А пропоновані під час засідання зміни будуть порушенням закону.

Натомість голова Черкаької ОДА Юрій Ткаченко наголосив, що варто проголосувати за перспективний план у цьому варіанті, тим часом зібрати пропозиції та провести позачергову сесію обласної ради і внести зміни до документу із урахуванням зауважень.

На Черкащині не ухвалили перспективний план об’єднання громад  Джерело: infomist.ck.ua  © infomist.ck.ua

– Є регламент, є документ, є закон. Якщо його порушити – під загрозою всі подальші виборні процедури у об’єднаних територіальних громадах. Я прошу прийняти цей перспективний план, потім зберемо всі зауваження та на позачерговій сесії ухвалимо зміни, – виступив Ткаченко.

У результаті тривалих обговорень, виступів депутатів на підтримку та непідтримку перспективного плану, народні обранців не проголосували за проект рішення. Підтримали план 38 обранців.

Присутні в залі просили про повернення до питання та повторне голосування.

Юрій Ткаченко закликав підтримати зміни по 17 районах області до перспективного плану, а по “проблемних районах” зміни ухвалити на позачерговій сесії.

Відтак депутати знову поставили питання на голосування, “за” проголосували 38 осіб. Профільний департамент доопрацьовуватиме всі пропозиції. Наразі керівники фракцій зібралися на нараду.

Вгору