На Черкащині наслідки буревію чиновники усунули “на папері” (відео)

24 жовтня 2017, 08:23

Ураган із тривалими наслідками. У селищі Чорнобай на Черкащині вже четвертий місяць не можуть полагодити будівлі після стихії. Буревій закінчився ще 1-го липня, а дірки в покрівлі місцевої лікарні зяють і досі. Причому про ліквідацію наслідків чиновники відзвітували ще в серпні. Чому прибрехали - дізнавались "Подробности".

Найбільше тоді дісталося районній лікарні - з будівлі зірвало всю покрівлю, повибивало шибки. Збитки від урагану лише в лікарні - майже 5 мільйонів гривень

За чотири місяці клініка - як новенька так запевняє заступник головного лікаря. Спочатку ремонт зробили в операційному блоці, реанімації, пологовому відділенні і - нібито повністю відновили дах.

Але на стелі та стінах у відділенні гінекології зовсім свіжі патьоки. Пояснювати - звідки вони - заступник головлікаря категорично відмовився. Персонал лікарні теж намагається відмовчатися

- Приїжджав директор управління охорони здоров'я, всі побачили, що воно накрите, і дозвіл дали на відкриття. У нас правда все в порядку... - говорить Тетяна Козлова, головний лікар Чорнобаївської ЦРЛ.

Голова райадміністрації пояснює, чому так довго робили ремонт - грошей катастрофічно не вистачає, деякі адмінбудівлі в райцентрі досі стоять без дахів, збитки району від стихії - майже 200 мільйонів гривень.

- Багато робіт нам доводилося робити в борг. Тільки два тижні назад Кабінетом Міністрів було прийнято постанову про виділення коштів, на сьогоднішній день коштів із Державного бюджету на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації ми не отримали, - розповідає Сергій Джоболда, голова Чорнобаївської районної адміністрації.

Остаточно закінчити всі відновлювальні роботи зможуть, коли отримають допомогу з Кабміну. За даними чиновників, гроші в районний бюджет, а це три мільйони двісті тисяч гривень, повинні надійти вже найближчими днями.

 

 

 

Коментарі

Вгору