На Черкащині нагородили переможців Всеукраїнських олімпіад та учнів-членів МАН

27 травня 2015, 09:53

1

26 травня у сесійній залі Будинку рад на урочистій церемонії вітали переможців Всеукраїнських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Учнів та їх наствників привітали та подякували за інтелектуальну працю, що прославляє Черкащину – голова обласної ради Валентина Коваленко та заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль. Переможцям вручили в нагороду  цінні подарунки.

Цьогоріч у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад брали участь 80 учнів із 8 районів і 6 міст області. 37 учнів, або 46,3% із них стали переможцями.

Найбільшу кількість призових місць вибороли учні із  міста Черкас – 22 учня, із гімназій, ліцеїв, колегіумів – 23 учні. Сільські школи дали 3-х переможців.

Особливо відзначили черкаські навчальні заклади: Першу міську гімназію (5 переможців), Черкаський гуманітарно-правовий ліцей та  ЗОШ І-ІІІ ступенів ліцей №34 (4 переможці). Троє переможців в Черкаському колегіумі «Берегиня», 2 має Черкаська спеціалізована школа №17 та Черкаський фізико-математичний ліцей, одного переможця має Черкаська загальноосвітня школа №32.

Зростає популярність Малої академії наук, яскравим показником чого є збільшення кількості наукових робіт, виконаних на високому рівні. 41 представник області взяв участь у цьогорічному фінальному етапі конкурсу-захисту, із яких 26 стали переможцями. 63% переможців – найвищий показник за всю історію діяльності Малої академії наук. 3 перших місця, 11 других і 12 – третіх – такими були досягнення фіналістів МАН. Цьогоріч найпопулярнішими були секції філологічного, історичного, технічного та комп’ютерного відділень. Стовідсоткову перемогу в залік черкаської команди принесли учасники відділень фізики і астрономії, наук про Землю, історії та мовознавства.

Серед черкаських шкіл відзначили абсолютну перемогу учнів фізико-математичного ліцею та гуманітарно-правового ліцею.

На завершення свята до присутніх звернулися переможці Всеукраїнських предметних олімпіад та Малої академії наук України Коновалов Євгеній, учень 11 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею, який виборов 1 місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії і 1 місце у Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція правознавства) та Доманіцька Мирослава, учениця 11 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею, яка виборола 3 місце у Всеукраїнській олімпіаді з німецької мови. Учні поділилися спогадами та враженнями від участі в олімпіадах та інтелектуальних конкурсах, подякували вчителям та науковим керівникам за підтримку.

За інформацією департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору