На Черкащині молодь думає, як поліпшити життя на селі

19 листопада 2015, 21:16

Мрієш змінити світ – почни зі свого села. Таке гасло проекту "Майстерня сільських ініціатив". Реалізується він на Черкащині з вересня. У проекті – 21 учасник із 9 сіл Черкаського та Чигиринського районів. Результатом заходу мають стати ідеї, які допоможуть поліпшити життя на селі, інформує ЧСН.

Молоді, енергійні, амбітні. У свої  13-17 років ці хлопці та дівчата готові розбудовувати країну. Вони вже обговорюють суспільноважливі теми та працюють над реалізацією перших проектів.

Усі ідеї цікаві, різноманітні та мають шанс бути втіленими в життя – розповідає координатор проекту Анна Миголь. Проект «Майстерня сільських ініціатив» реалізує в Україні некомерційна організація під назвою «Інша освіта». Фінансується та підтримується він Міністерством закордонних справ Німеччини, зокрема фондом Роберта Боша.

Розробці проектів передували семінари школярів із командою тренерів. Вони обговорювали проблеми в своїх селах та опрацьовували можливі варіанти їх вирішення. Нині ж спробують реалізувати задумане. Для цього у них є чотири місяці. Навесні учасники програми з усієї країни зберуться разом та продемонструють свої досягнення.

Поділитись

Коментарі

Вгору