На Черкащині іноземці організували у таборі відпочинок дітей бійців АТО (відео)

12 серпня 2015, 22:52

табір_для_дітей_бійців_АТО

Діти військових, що загинули або воюють на сході України, зараз відпочивають у таборі «Компас Парк» у селі Хрещатик Черкаської області. Фінансує дитячий відпочинок англійський благодійний фонд «Hope Now», інформує Громадське ТБ: Черкаси.

Уже протягом 10 років він допомагає дітям-сиротам, дітям із бідних сімей та людям похилого віку. Кожного літа до табору приїжджають волонтери з Америки та Англії, які організовують відпочинок дітей та допомагають їм вивчати іноземну мову. Зараз увага іноземців спрямована на допомогу дітям бійців АТО.

Джон Баджл, директор благодійного фонду «Hope Now»:

«10 років тому ми заснували табір «Компас Парк» для того, щоб дати гарний відпочинок дітям-сиротам, дітям із бідних сімей, а також літнім людям. Із самого початку «Компас Парк» фінансували виключно люди, які підтримують роботу «Надійся тепер» в Англії. Із часом він став самоокуповуватися і місцеві почали жертвувати гроші. Із того часу, як ми почули про події, що відбуваються на сході України, ми весь час думали, як можемо допомогти дітям, чиї батьки зараз на сході. Фінансування табору, який зараз проходить, здійснюється за рахунок добровільних внесків людей в Англії».

Директор «Компас Парку» Алла Фіпс:

«Як правило, ми намагаємося проводити щось для дітей із малозабезпечених сімей або дітей-сиріт. У нас спонтанно виникла ідея проведення цього табору. Адже весь час була думка, щоб провести щось для дітей, чиїх батьків ми дуже поважаємо за те, що вони роблять для нашої країни на сході України. У нас зараз близько 60 маленьких відпочивальників. 95 % – діти бійців АТО. На загальних зібраннях вони співають, ми їм сценки показуємо, є пляж та спортивний майданчик, де вони можуть грати».

«Я приїхав із двома братами. Сам про цей табір нічого не знав, але коли тато в АТО дізнався про нього, він подзвонив мамі і сказав, що я можу поїхати. Приїхав я сюди і спочатку думав, що це звичайний табір. А це спортивний рай! Приїхав у рай», – розповідає відвідувач табору Костя.

«Іноземці, які приїжджають – англійці та американці, це люди, які підтримують роботу благодійного фонду «Надійся тепер» у своїх країнах. І вони хочуть не тільки фінансово підтримувати, а й приїхати та побачити цю роботу. Зараз у нас одна дівчина з Америки і двоє з Англії. Звичайно, це теж волонтери і приїжджають вони за свої кошти», – каже директор парку Алла Фіпс.

Тейлор Прайс, волонтер з Америки:

«Я в Україну приїжджаю кожного літа, щоб допомагати з проведенням табору. Я лідер однієї із команд і мені дуже подобається ця робота. Я була в Україні місяць тому і Алла мені розповіла, що буде цей табір для дітей воїнів АТО. І я захотіла безпосередньо приїхати і працювати з цими дітьми».

Коментарі

Вгору