Автівку уманського самооборонівця-забіяки спалили невідомі (фото)

12 серпня 2015, 23:45

1

Цієї ночі близько першої години невідомі підпалили автомобіль «Мерседес» голови Уманської районної сотні самооборони Андрія Столяра. За його словами, у автомобілі були важливі документи. У підпалі Андрій Столяр підозрює міських чиновників, пише Вечірня Умань.

ЯК ЦЕ СТАЛОСЯ: Сьогодні вночі о 00,45 спрацювала сигналізація на автомобілі.  «Мерседес» стояв у дворі будинку, в якому я мешкаю. Я вибіг і побачив, що автомобіль горить. Почав його тушити тим, що було під руками. В мене в автомобілі стояв газовий балон, тому я боявся, аби він не вибухнув. Викликав пожежників, міліцію, швидку допомогу.  Всі приїхали. Затушили вогонь. Проте салон автомобіля весь вигорів.

Я так розумію, що злочинці спочатку вибили  заднє бокове скло, яке знаходиться за місцем водія. Облили якоюсь рідиною салон, кинули на заднє сидіння пляшку з нею,  і підпалили.

Спрацювала сигналізація, але поки я вибіг пройшло приблизно 10 хвилин. Коли я тушив автомобіль, то вийняв ту бутилу з рідиною. Вона вже на вулиці догоріла.

Зараз автомобіль знаходиться у міліції. Його опломбували. В салоні вигорів пластик, шкіряне сидіння.

 

КОГО ПІДОЗРЮЄ:  Мені останнім часом погрожував Юрій Ковтонюк, Едуард Скрипник та люди Олександра Цебрія.

Днями телефонував якийсь чоловік погрожував. Казав, що він з Києва, і щоб ми залишили в спокої Цебрія, а я ходив по вулицях і озирався по сторонам.

Це ж не просто так, що спочатку стріляють у Олександра Томасєвича, а потім підпалюють мені автомобіль.

Також у автомобілі були документи по Цебрію. Ріщення судів, щодо його звільнення з посади і корупційні діяння. Ми мали їх подати у прокуратуру, аби вони їх розглянули та подали у виконавчу службу. Ще був паспорт Томасєвича та наші з ним документи, які ми готували, аби отримати дозволи на зброю.

Чому залишив документи в автомобілі? Я не думав, що таке може статися. Я часто залишав  у ній речі.

Нагадаємо, днями Андрій Столяр відправив на лікарняне ліжко міського чиновника.

2 3 4 5 6 7

Коментарі

Вгору