На Черкащині формуються партизанські загони

14 жовтня 2014, 18:29

3e5a35c93ee5c21ebfab34a0bc1ddced_L

Військовозобов’язані черкащани-добровольці будуть відібрані в роти охорони та загони оборони, які формуються на території області. Вони створюються при обласному та районних (міських) військових комісаріатах, інформує Вечірка.

Основними функціями таких загонів стануть організація та охорона  блокпостів, охорона стратегічних об’єктів, контроль маршрутів на автошляхах. Такий собі партизанський рух. Про це повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет. Військовозобов’язаних викликають до військкомату, де вони проходять перевірку на придатність до військової служби. Обов’язковою є медична комісія. Для цієї роботи залучають добровольців – тих, хто сам прийшов до військкомату. Після цього на них оформлюють документи, вручають розпорядження, проводять навчально-методичні заняття з керівним складом. Із 20 жовтня відбуватимуться заняття з рештою особового складу, з вивчення матеріальної частини зброї, відновленням навченості та проведення навчальних стрільб. Для занять залучатимуть як навчальну, так і бойову зброю.

За словами Євгена Курбета, збори проходять на полігоні навчального прикордонного центру Оршанець та навчальному центрі "Дівички" Київської області. На запитання, скільки таких добровольців уже є, Євген Курбет пояснив, що сьогодні проходить лише підготовка з врученням розпоряджень, приписка до команд.

Відпрацьована програма підготовки, розклад занять, обладнані навчальні точки.

- Після змін служити можуть чоловіки до 60-ти років – це велика кількість людей, яких треба перевірити на придатність до військової служби, поставити на облік, – говорить Євген Курбет.

Якщо ви добровільно виявили бажання служити в такій роті чи загоні, звертайтесь до районних, міських або обласного військових комісаріатів.

Поділитись

Коментарі

Вгору