На Черкащині екс-голова РДА “забув” задекларувати статки

08 серпня 2018, 11:44

 

На Черкащині екс-голова РДА "забув" задекларувати статки

Прокуратурою Черкаської області постійно вивчається стан законності в сфері запобігання корупції з метою попередження корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватній сферах суспільних відносин, а також вживаються заходи щодо притягнення до відповідальності осіб, які вчинили правопорушення, пов’язані з корупцією, у тому числі й після звільнення посадовців із займаних посад.

Так, прокуратурою забезпечено участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 1 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно голови однієї з районних державних адміністрацій області.

Установлено, що вказаний чиновник, всупереч вимогам антикорупційного законодавства, без поважних причин, несвоєчасно подав декларацію особи, яка припинила діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Постановою Городищенського районного суду посадовця визнано винним у вчиненні вказаного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 грн. Наразі рішення набрало законної сили.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області.

Вгору