На Черкащині двоє зловмисників жорстоко вбили чоловіка

20 вересня 2018, 10:39

На Черкащині двоє зловмисників жорстоко вбили чоловіка

Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом нападу з метою заволодіння чужим майном та вбивства 53-річного жителя Христинівського району, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.187 (розбій), п. 6, п.12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Так, було встановлено, що до скоєння злочину причетні 46-річний та 33-річний чоловіки, які 13 вересня 2018 року через незачинені вхідні двері проникли до житлового будинку вбитого, що знаходиться в одному із сіл Христинівського району, де із застосуванням насильства, небезпечного для життя та здоров'я потерпілого, з корисливих мотивів, з метою заволодіння грошовими коштами та цінностями господаря, спричинили останньому тілесні ушкодження шляхом удушення електричним кабелем за шию, від яких потерпілий помер.

На даний час зловмисників затримано в порядку ст. 208 КПК України. Також проводяться необхідні слідчі  та  процесуальні дії, спрямовані на встановлення усіх фактичних обставин справи.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Христинівсього відділу Уманської місцевої прокуратури.

За вчинене зловмисникам загрожує покарання у вигляді довічного позбавлення волі, з конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби Уманської місцевої прокуратури

Вгору