На Черкащині два посадовці намагалися приховати незадеклароване майно

15 серпня 2018, 11:38

На Черкащині два посадовці намагалися приховати незадеклароване майно

Канівський міськрайонний суд визнав обгрунтованими доводи прокурора про порушення начальником одного із підрозділів комунального підприємства вимог антикорупційного законодавства та притягнув останнього до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу в розмірі 1 700 грн. 

Постановою суду від 7 серпня 2018 року  вказаного чиновника визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення, оскільки він, набувши у власність автомобіль «Mitsubishi ASX», вартістю майже 506 тис. грн, несвоєчасно повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані, що зумовлено купівлею вказаного автомобіля. Наразі рішення не набрало законної сили.

Також прокуратурою відстояно правову позицію під час судового розгляду справи про адміністративне правопорушення, пов’язаного з корупцією за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, стосовно головного державного виконавця одного із відділів державної виконавчої служби ГТУЮ в м.Черкаси, яка несвоєчасно, без поважних причин подала щорічну електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Постановою Соснівського районного суду м. Черкаси посадовця визнано винуватою у вчиненні інкримінованого правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 850 грн. Наразі рішення набрало законної сили.

Вгору