На Черкащині дорожники продовжують ямковий ремонт та прибирають узбіччя доріг

27 лютого 2014, 09:42

З початку року дорожники області ліквідували ямковість на площі майже 5 тис кв м. У зимовий та весняно-зимовий період ремонтні роботи виконують холодною асфальтобетонною сумішшю. Цього року її заготовили 970 тонн. Окрім того, навесні полосу відведення приводять до санітарних норм.

Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних дорігу Чеокаській області.

Попри те, що будівельний сезон ще не розпочався, дорожникам спочивати ніколи. Через нічні заморозки дороги ще доводиться посипати, ями латати спеціальною сумішшю, а узбіччя автошляхів прибирати.

- Роботи з обрізки гілля та ліквідації порослі на узбіччях доріг – це перш за все питання безпеки дорожнього руху, особливо – на ділянках з обмеженою видимістю. Ці роботи найперше проведені на дорогах державного значення, адже там більш інтенсивний рух транспорту, - розповідає начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Сергій Болтов. – Інструментом та технікою фахівці дорожніх організацій наразі забезпечені.

У середньому впродовж одного тижня дорожники ремонтують до 1,5-2 тис. кв м покриття. З початку року з використанням холодної асфальтобетонної суміші відремонтували дороги на площі майже 5 тис кв м.

- Після цьогорічної зими, обсяги ураження доріг області ямковістю дещо менші, - зазначає заступник начальника відділу експлуатації Служби автомобільних доріг у Черкаській області Руслан Гребенюк. – В основному, за рахунок інтенсивних ремонтних робіт, проведених упродовж минулого року та зимового періоду.

Нагадаємо, торік після зими черкаським дорожникам довелося ліквідовувати найбільше ям за останні 10 років. Покриття було зруйноване на площі 270 тис. м кв, яка склала 43% від загальної протяжності протяжності доріг краю.

Проте, моніторинг стану доріг на сьогодні свідчить про те, що ямковий ремонт необхідно ще виконати на площі понад 38 тис кв м. Для аварійного ремонту дорожники мають запас 285 тонн холодної асфальтобетонної суміші.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору