На Черкащині дев’ятирічного хлопчика вдарило струмом у 10 тисяч вольт

31 липня 2018, 08:45

На Черкащині дев'ятирічного хлопчика вдарило струмом у 10 тисяч вольт

29 липня у Ватутіному сталася трагедія. Дев’ятирічний Юрій Любарський зазнав ураження струмом біля електропідстанції, що знаходиться за місцевим кінотеатром «Жовтень». Хлопчик отримав тяжкі опіки обох рук, лиця та лівої ноги. Про це у "Facebook" інформує "Місто робітниче".

Лікарі поставили діагноз загальної важкої електротравми. Електротермічний опік голови, тулуба, кінцівок II – III ступеня.

- Юра допомагав мені з роботою, а потім відпросився погуляти трішки, сказав буде в районі кінотеатру, куди і попрямував із товаришем. Про те, що трапилося, дізналася вже, коли Юру забрала швидка, - розповідає мати постраждалого Олена Любарська.

Згодом, дитину, яка отримала важкі опіки, транспортували до Звенигородської районної лікарні, а вже звідти до Першої Черкаської міської лікарні у опікове відділення.

Зараз Олена перебуває разом із сином у лікарні. Дитина в свідомості, але під дією лікарських препаратів майже весь час спить. Коли прокидається, мама розпитує його як усе трапилося.

- Юра розповідає, що він з другом грався біля електропідстанції. Каже: «Мама, я просто на щось наступив», - зазначила Олена Любарська.

Працівники поліції та медпрацівники встановили, що через тіло Юрія пройшов струм у 10 тисяч вольт. А ще кажуть, що саме через таку надзвичайно високу напругу хлопця просто відкинуло, якби струм був меншим, наслідки були б трагічнішими. Найбільше ушкоджена ліва рука, яка знаходиться під загрозою ампутації. Та спеціалісти зараз роблять усе можливе, щоб врятувати кінцівку. Т

- Стан хлопчика поступово покращується, але в реанімації під спеціальним апаратом дитині треба перебувати ще мінімум 5 днів. Потрібно відслідковувати як відреагує серце, яке може зупинитися будь-якої миті, — застерігають медики. — Реакція на ураження струмом може бути непередбачуваною.

На лікування та реабілітацію потрібні великі кошти. Усіх небайдужих просять надати посильну матеріальну допомогу родині хлопчика для його лікування.

Банківські реквізити бабусі потерпілого:
р/р 5168757370175566 – Приватбанк
Отримувач: Фенюк Катерина Євгеніївна
тел. 067-84-85-392

Леся сказав:

Бідний Хлопчик, дай Бог йому здоровья, хай виздоравлює швидше, а мамі і бабусі терпіння.

Вгору