На Черкащині чоловіка, який розбив скло квиткової каси, забрали до психлікарні

08 серпня 2018, 20:16

На Черкащині чоловіка, який розбив скло квиткової каси, забрали до психлікарні

У понеділок, 30 липня, до Христинівського районного суду направлено клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно місцевого жителя, який вчинив суспільно небезпечне діяння, передбачене ч. 1 ст. 296 КК України, хуліганство.

Встановлено, що місцевий житель 30 квітня 2018 року в м. Христинівці, знаходячись в приміщенні залізничного вокзалу станції Христинівка, діючи безпричинно, виражаючи явну неповагу до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, зневажливим ставленням до загальноприйнятих норм поведінки, моральності та добропристойності, що відкрито відобразилось у його діях, а саме кулаком руки розбив скло вікна для обслуговування пасажирів квиткової каси, що призвело до тривалої перерви у роботі квиткового касира, до якого висловлювався нецензурною лайкою.

6 серпня 2018 року ухвалою Христинівського районного суду клопотання прокурора було задоволено повністю та до особи застосовано примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із посиленим наглядом.

За інформацією Уманської місцевої прокуратури.

Вгору