На Черкащині чоловік, ризикуючи собою, виносив тварин із палаючої ферми

11 травня 2018, 15:38

Жахлива пожежа спалахнула раптом серед ночі наприкінці квітня на Черкащині. Загорілася ферма з телятами. Охоронець, який єдиний був тієї миті на господарстві, ризикуючи собою, кинувся рятувати тварин. Він виносив їх на руках із вогню, повідомляють "Надзвичайні новини".

Опівночі приватну ферму у селі Антонівці, що на Уманщині, охопив вогонь. Що палає корівник з телятами першим помітив охоронець. Чоловік подзвонив керівництву, а сам не роздумуючи кинувся гасити полум'я.

- Я аж плакав, коли забіг, - згадує Володимир Премельський. - На ній (худобі, - ред) шкіра горить... вона на ціпкові прив'язана. Що воно бідне винне?

Володимир пробирався майже навпомацки, але вигнати телят одразу не вийшло. Їх довелося по черзі відвязувати.

- Темно, дим - нічого не видно, - розповідає Володимир.

Приміщення із дерев'яним перекриттям, а підлога вкрита соломою, тому вогонь поширювався дуже швидко. Його приборкували одразу з чотирьох пожежних машин.

- Спільними зусиллями вогнеборців пожежа була ліквідована, - зазначає рятувальник Валентин Сорока. - Загалом на пожежі працювали чотири одиниці спеціальної техніки та 11 осіб особового складу. Всатновлюється причина пожежі та збитки, завдані вогнем.

Наслідки пожежі просто жахливі - живцем згоріли майже півсотні телят. Працівники ферми знайшли ще кількох скалічених. Кажуть, що за останні кілька років це вже не перша така масштабна пожежа, і підозрюють, що це був підпал.

Експерти версію робітників підтвердили. Кажуть: ферму дійсно підпалили ззовні. А от кому це було потрібно- з'ясовують правоохоронці.

Вгору