На Черкащині чоловік отримав пенсію сувенірними купюрами (відео)

28 серпня 2017, 23:43

Отримав купюри, відклав у сховок, дістав гроші, коли знадобилися, а там - кукла. Чоловік із Черкащини отримав пенсію сувенірними купюрами. Дідусь впевнений: фальшиві гроші йому підсунула саме поштарка-сусідка. Більше того чоловік підозрює, що подібні афери провертаються в районі не вперше. Просто більшість жертв - навіть не знають, що поклали у свої сховки, повідомляють "Надзвичайні новини".

Степану Дмитровичу Янчуку з черкаського села Сабадаша - 87 років. Але така історія з ним трапилася вперше. 15 липня поштарка принесла пенсію. Тисячу гривень відрахувала купюрами по 50, решту - двохсотками. Пенсіонер подякував і розписався. Дві тисячі гривень, за звичкою, відклав у сховок. Дрібні - залишив на витрати.

А за тиждень попросив невістку оплатити частину комуналки та й вручив їй новеньку «двохсотку». І навіть вона одразу нічого не запідозрила. Аж поки не пішла розміняти купюру в магазин. Невістка принесла купюру назад свекру. Надягнувши окуляри, дідусь зрештою розгледів написи на всіх своїх "двохсотках".

Гроші виявилися сувенірними.

Вгору