На Черкащині чекають на препарат для боротьби з грипом наприкінці січня

17 січня 2017, 12:21

44_main

Майже 5 тисяч спеціалістів медичного профілю готові боротися зі спалахами епідемії грипу на Черкащині. Що ж до медпрепаратів, то нині в медичних установах області у інфекційних відділеннях станом на 10 січня знаходиться більше 43 тисяч упаковок антибактеріальних засобів, «Таміфлю» – 329 упаковок та 18 упаковок «Реленца», пише Прочерк.

Про це в облдержадміністрації повідомив заступник управління охорони здоров'я Черкаської обласної державної адміністрації Олег Найдан.

Разом з тим, він уточнив, що в аптеках «Таміфлю» купити неможливо, лише під замовлення.

– Справа в тому, що виробник «Таміфлю» має певні обсяги виробництва. Ми ці обсяги замовили і очікуємо до кінця січня. Не всім треба приймати ці протизапальні препарати. Для цього є відповідне обстеження, протокол надання медичної допомоги. У кожному лікувальному закладі є певний запас. Звісно, він дуже мінімальний. але ми готові до надання медичної допомоги. Враховуючи, що під кінець січня ми очікуємо за оперативною інформацією надходження «Таміфлю» в аптечну мережу, то просимо керівників місцевого самоврядування закладати кошти на покупку ліків для резерву. Також галузі потрібні кошти для закупівлі індивідуальних засобів захисту та дезінфікуючих засобів, – зазначив Олег Найдан.

Зазначимо, що за інформацією чиновника, лікування хворих на грип черкащан обходиться у 6-9 тисяч гривень.

Поділитись

Коментарі

Вгору