На Черкащині бізнесмен залишив місто без автобусного сполучення (відео)

07 грудня 2016, 09:48

Транспортна ізоляція. Райцентр Городище в Черкаській області разом з прилеглими селами залишився без автобусного сполучення. Що змусило єдиного місцевого перевізника закрити АТП, - інформують Подробности.

Жителів села Калинівка ніколи не балували громадським транспортом. До траси 9 кілометрів, транзитні автобуси в село не заходять. Їх обслуговував лише один рейсовий автобус із райцентру Городище. Та й того вже давненько не бачили.

"Два тижні він ходив двічі - понеділок і середа. Той тиждень не було. І на цьому тижні немає", - каже Катерина Матвійко, жителька села Калинівка.

Відрізаним від цивілізації виявився весь 40-тисячний район. Рейсові автобуси єдиного місцевого АТП не вийшли на маршрути. З минулих вихідних техніка під замком. На територію підприємства не пускають навіть водіїв.

Водій Андрій Могильний пропрацював тут 30 років. Проблеми почалися дев'ять років тому, коли контрольний пакет акцій перевізника викупив депутат Черкаської облради. АТП він подарував синові.

"Чотири місяці тому нам пред'явили такі умови, що працювати стало нерентабельно, невигідно і ми будемо закриватися".

Чому підприємство вирішили закрити, дізнатися так і не вдалося, оскільки власник відключив телефон. У місті ж ходили чутки, що 4 роки тому молодий підприємець програв інший бізнес - автомагазин - в карти, після чого переключився на АТП. У Городищенської райдержадміністрації відповідей на питання - чому і навіщо - теж не знають. Хоча глава району ледь встигає відбиватися від претензій пасажирів і водіїв.

Чиновники кажуть, що віднедавна вони випустили на маршрути нові автобуси. Іншого перевізника, нехай і тимчасового, шукали кілька днів.

У райадміністрації запевняють, з Нового року проблем з транспортом в районі не буде. Зараз влада шукає інвестора для створення нового АТП. А ось зі старим перевізником вже буде розбиратися прокуратура.

Коментарі

Вгору