На Черкащині активізувалися “бензинові” шахраї

27 жовтня 2017, 09:06

Дизпаливо по 17 замість 23 гривень – такою заманливою пропозицією днями намагалися "розвести" жителів Кам'янки, що на Черкащині. Про нову хвилю шахрайства повідомляє депутатка місцевої ради Світлана Дяченко у Facebook-спільноті Кам’янка – живе місто, пише vikka.ua.

"До мого чоловіка Володимира зателефонували друзі і сказали, що можна взяти дизельне паливо по 17 грн, придбавши талони. Мій чоловік узяв номер телефону продавця, зняв кошти 5900 грн і поїхав на заправку. Недоїхавши кількасот метрів, зателефонував продавець дизпалива і сказав, що спочатку потрібно проплатити на карту ПриватБанку, а потім з чеком приїхати і він видасть талони... Проплачуючи кошти по терміналу, Володимир вирішив зателефонувати продавцю, щоб сказати, що через чергу він затримався... І тут... продавець йому каже, що у будь-який час і навіть серед ночі він зможе йому віддати талони, бо живе біля заправки... Але біля заправки немає жодної хати!, – подумав Володимир і швидко зателефонував на гарячу лінію банку. Служба безпеки банку перехопила кошти та повернула чоловіку на рахунок", – пише Світлана Дяченко.

Черкащанка також зазначає, що, поїхавши на заправку, чоловік дізнався, що є далеко не першим, кого намагалися "розвести" в такий спосіб.

У коментарі речник ГУ НП у Черкаській області Дмитро Грищенко повідомив: поки що з приводу "бензинових" шахраїв потерпілі не зверталися.

"Шахрайство – це досить специфічний вид злочину. Зловмисники постійно вдосконалюються, змінюють свої способи наживи, вигадуючи щось нове. Вони користуються тим, що кожен хоче отримати щось дешевше, а то і задарма, і в деяких випадках це спрацьовує", – зазначає Дмитро Грищенко.

У поліції ще раз наголошують: аби не потрапити на гачок шахраїв, потрібно ретельно перевіряти інформацію про послугу чи товар, а також особу, якій збираєтеся перерахувати гроші.

Вгору