На черкаських перехрестях наносять попереджувальні надписи (відео)

13 серпня 2019, 19:06

На черкаських перехрестях наносять попереджувальні надписи (відео)

Черкащани із громадської організації «АвтоЄвроСила» долучилися до акції «безпечний перехід». На асфальті біля пішохідних переходів пишуть фрази, які застерігають учасників дорожнього руху, інформує "UA:Черкаси".

За допомогою трафарету на пішохідному переході наносять попереджувальні надписи: "Візьми дитину за руку!", "Злізь із велосипеду!", "Зніми навушники!".

- Я взяла це з інтернету. Ми побачили хлопчину з Дніпра з такою картинкою, з такими надписами і вирішили, що нашому місту цього також не вистачає, - зазначає черкащанка Аліна Недайвоз.

Нині такі надписи нанесли на двох десятках перехресть у місті. Здебільшого обирають ті переходи, рух на яких не регулюють світлофори.

- Найпоширенішу помилку здійснюють велосипедисти та матусі, які, на жаль, не дуже піклуються про безпеку своїх дітей. Я не кажу, що вони це роблять навмисно, але факт є факт. Дитина біжить перед дорогою і її за ручку не беруть, - зауважує пані Аліна. - І ще один біч XXI століття - це пішоходи в навушниках. Людина переходить дорогу і не чує попереджувальних сигналів, а це може бути і швидка допомога, і поліція.

Детальніше - у сюжеті.

Коментарі

Вгору