“Вибили двері молотом”: на черкаському підприємстві, яке виробляє дитяче харчування, проводять обшуки (відео)

09 липня 2020, 13:36

Працівники поліції примусово виламали двері київського офісу виробника дитячого харчування ТОВ ПІІ "Еконія", виробництво якого розміщено на Черкащині. Як повідомляють джерела, правоохоронці вручили предтавникам компанії одразу три постанови на обшуки.

За інформацією пресслужби ТОВ ПІІ «Еконія», обшук триває одночасно в особистому будинку президента компанії, на виробництві в Золотоноші та в київському офісі. В останній правоохоронці зайшли із застосуванням сили та розтрощили вхідні двері.

У пресслужбі підприємства розповідають, що деталі і причини обшуку поки що невідомі. На місці присутні юристи компанії та правоохоронці.

- Слідчі дії в офісі тривають. Обшуки проводять у кожному кабінеті, - розповідає представниця пресслужби.Як повідомив у коментарі "Про все" речник Головного управління Нацполіції в Черкаській області Дмитро Грищенко, до слідчих дій, які проводяться за цим фактом, поліція Черкащини не залучалася.

- Наскільки мені відомо, вказані слідчі дії проводять співробітники Головного слідчого управління Національної поліції. Більше по даному факту мені додати нічого, - повідомив поліцейський.

Нагадаємо, що два роки тому згадане підприємство намагалися захопити рейдери. Тоді цю спробу було припинено завдяки втручанню поліції та робітників підприємства.

Поділитись

Коментарі

Вгору