На частині бульвару Шевченка дорожники завершили укладати ЩМА

11 вересня 2017, 18:25

Уздовж бульвару Шевченка – на відрізках дороги від вулиці Припортової (колишня – Героїв Сталінграда) до вул. Лазарєва – завершили укладання верхнього шару щебенево-мастильного асфальтобетону (ЩМА). Про це повідомив заступник генерального директора приватного підприємства «Дорстрой» Ігор Віблий, інформують у прес-службі Черкаської міської ради.

Загалом, за його словами, для цього дорожники використали близько п’яти тисяч тонн асфальту.

– На цій ділянці бульвару Шевченка ми, окрім того, що уклали верхній шар ЩМА, облаштували всі розвороти, – розповів Ігор Володимирович. – Зараз ми переходимо до асфальтування примикань та з’їздів.

На відрізку дороги від вулиці Небесної Сотні до Лазарєва перед початком укладання верхнього шару покриття ремонтники стелили геотекстиль. Від Припортової до Небесної Сотні його використали під час облаштування заїздів. Такий матеріал, каже представник підрядної організації, дозволяє запобігти зсувам і тріщинам. Виконавець дає гарантію на ремонт – 10 років.

– Наші працівники під час будівництва й ремонту доріг дотримуються всіх необхідних технологій, – зауважив Ігор Віблий. – Для прикладу, свого часу ми проводили асфальтування вулиці Менделєєва біля обласної лікарні. Кожен може переконатися в якості покриття на ній.

Нагадаємо, ремонт центральної вулиці Черкас – бульвару Шевченка – здійснюватимуть у три черги. Перші дві – відрізок від вулиці Лазарєва до Припортової. Натомість третя черга реконструкції – від Припортової до вулиці Різдвяної. Як повідомляв раніше директор департаменту архітектури та містобування Артур Савін, загальна протяжність ділянки реконструкції сягає майже три кілометри (2 969 метрів). А ширина проїжджої частини становить від 8 до 9 метрів.

 

Коментарі

Вгору