На автостанції у Тальному вибухнув банківський термінал

28 лютого 2015, 13:20

шв

38-річна Тетяна Жук – касирка автостанції в Тальному з підозрою на опіки очей, обличчя та легенів була доправлена до місцевої лікарні. Жінка постраждала через те, що в терміналі спрацювала система безпеки. Подія сталася у п’ятницю 20 лютого о 10-20, пише Дзвін.

– У п’ятницю зранку там щось хлопнуло, – каже мати постраждалої Валентина Загороднюк. – Таня це почула й пішла до розетки аби знеструмити термінал. У цей час стався вибух. Моя донька отримала опіки обличчя й дихальних шляхів, бо вдихнула самий яд. Зараз лежить у лікарні. Ми вже витратили на ліки чимало грошей. Всі квитанції зберігаємо. Хочемо аби банк компенсував нам витрати на лікування. Цей термінал і раніше барахлив. Забирав карточки й не віддавав.
Керівник місцевого відділення “Приватбанку” Володимир Кабаннік каже, що взнав про подію від працівників міліції.

– Терміналами поповнення опікуємося не ми, а обласне представництво у Черкасах. Наскільки мені відомо, там є два ступені захисту: фарба, яка миттєво мітить банкноти при спробі відчинити термінал і сльозогінний газ, який покликаний відлякати нападника. Чому спрацювала система захисту я не знаю. Треба питати в міліції.

Начальник тальнівського РВ УМВС Ігор Голота пояснив причину надзвичайної ситуації.

– Приблизно о 10-20 стався перепад напруги. У терміналі почувся голосний хлопок. Працівниця підійшла й потягла за вилку шнура аби вимкнути його із розетки. У цей час спрацювала система захисту від якої постраждала Тетяна Жук.

– Нічого страшного не сталося, – каже начальник автостанції Надія Гаркуша. – У кабінеті старшого касира Тетяни Жук була кнопка, яка відключає термінал банку від електромережі. Однак вона нею не скористалася, а чомусь пішла тягнути за вилку шнура. Поруч із нашою касиркою сиділа пасажирка, яка постраждала так само. Але жінка вийшла надвір, походила трішки, а згодом сіла на автобус і поїхала. Таня ж лягла в лікарню. Сьогодні на роботу ще не виходила.

Лікар-травматолог Олександр Запорожченко, який оглядав постраждалу, говорить, що опіків не побачив.

– Зовнішніх ознак опіків я не побачив. Ні пухирів, ні шелушіння там немає. А от із серцем у жінки не все в порядку. Є певні відхилення. Я перевів її в терапію, аби підлікувалася.

У середу Тетяна Жук чекає на комісію з фонду соціального страхування та представників “Приватбанку”.

Поділитись

Коментарі

Вгору